Siparişiniz onaylandıktan sonra 4 - 5 iş günü içinde adrese teslim edilir. 

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. 

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. 

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. 

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. 

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notu bırakılan adrese tekrar uğranmaz, bu durumda kargoyu şubeden müşteri almalıdır. Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. 

Teslimat adresi olarak "internet cafe", "herhangi bir kahvehane", "kargo şirketlerinin şube adresleri" veya "herhangi bir umuma açık alan" belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır. 

İADE KOŞULLARI: 
birebirtanitim.com'dan aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

• Faturasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır.

• İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının da gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

• Kişiye,firmaya özel hazırlanan ürünler hiç bir şekilde değiştirme ve iade yapılmamaktadır. 


İADE HAZIRLIĞI VE İADENİN ONAYLANMASI: 

• İade etmek istediğiniz ürünle alakalı iletişim bölümünden iade talebinde bulunmanız gereklidir.
• İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte belirtilen adrese gönderilir 
• İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre 
birebirtanitim.com'un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. (385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.)